What’s On: Wales Sports Events Calendar 2024

[If you would like your event included in Ewegottalove’s Wales Sport Events Calendar 2024 please e-mail full details to [email protected]]

JANUARY

Monday 1st: Football – EFL Championship: QPR v Cardiff City (3.0), Swansea City v West Bromwich Albion (3.0)

Monday 1st: Football – EFL League 2: Sutton United v Newport County (3.0), Wrexham v Barrow (3.0)

Monday 1st: United Rugby Championship: Ospreys v Cardiff Rugby, Dragons RFC v Scarlets

Saturday 6th: Football – FA Cup 3rd Round: Newport County v Eastleigh (3.0), Sheffield Wednesday v Cardiff City (5.30), Swansea City v Morecambe (5.30)

Saturday 6th: Rugby Union – Welsh Premiership: Bridgend v Carmarthen Quins, Ebbw Vale v Cardiff, Llandovery v Pontypridd, Neath v Merthyr, Newport v RGC, Pontypool v Aberavon

Sunday 7th: Football – FA Cup 3rd Round: Shrewsbury v Wrexham (2.0)

Wednesday 10th: Netball – Wales v Uganda, House of Sport, Cardiff

Friday 12th: Netball – Wales v Uganda, House of Sport, Cardiff

Saturday 13th: Football – EFL Championship: Birmingham City v Swansea City (3.0), Cardiff City v Leeds United (3.0)

Saturday 13th: Football – EFL League 2: Doncaster Rovers v Newport County (3.0), Wrexham v Wimbledon (3.0)

Saturday 13th: Rugby Union – Welsh Premiership: Cardiff v Llandovery, Carmarthen Quins v Pontypool, Merthyr v Bridgend, Pontypridd v Neath, RGC v Ebbw Vale, Swansea v Newport

Saturday 13th: Netball – Wales v Uganda, House of Sport, Cardiff

Saturday 20th: Football – EFL Championship: Plymouth Argyle v Cardiff City (3.0), Swansea City v Southampton (12.30)

Saturday 20th: Football – EFL League 2: Newport County v Wrexham (3.0)

Saturday 20th: Rugby Union – Welsh Premiership: Bridgend v Pontypridd, Llandovery v Ebbw Vale, Neath v Cardiff, Newport v Aberavon, Pontypool v Merthyr, Swansea v RGC

Friday 26th: Football – EFL League 2: Harrogate Town v Newport County (7.45)

Saturday 27th: Football – EFL Championship: Leicester City v Swansea City (3.0)

Saturday 27th: Football – EFL League 2: Wrexham v Crawley (3.0)

Saturday 27th: Rugby Union – Welsh Premiership: Aberavon v Swansea, Cardiff v Bridgend, Carmarthen Quins v Newport, Ebbw Vale v Neath, Pontypridd v Pontypool, RGC v Llandovery

Sunday 28th: Tennis: Wales Tour, Swansea Tennis Centre

Sunday 28th: Tennis: Wales Tour, Old St Mellons, Cardiff

Sunday 28th: Tennis: Wales Tour, Cardiff Metropolitan University

FEBRUARY

Thursday 1st: Premier League Darts Night One, Peter Wright v Rob Cross; Gerwyn Price v Nathan Aspinall; Michael van Gerwyn v Michael Smith; Luke Littler v Luke Humphries, Utilita Arena, Cardiff

Saturday 3rd: Football – EFL Championship: Swansea City v Plymouth Argyle (3.0), Watford v Cardiff City (3.0)

Saturday 3rd: Football – EFL League 2: Newport County v Swindon Town (3.0), Salford City v Wrexham (3.0)

Saturday 3rd: Rugby Union – Six Nations: Wales v Scotland (4.45), Principality Stadium, Cardiff

Saturday 3rd: Elite League Ice Hockey: Belfast Giants v Cardiff Devils, SSE Arena, Belfast

Saturday 3rd: Cycling: Endurance & Sprint Race Night, Geraint Thomas National Velodrome of Wales, Newport International Sports Village

Saturday 3rd-Sunday 4th: Athletics – Welsh Junior Indoor Track & Field Championships, National Indoor Athletics Centre, Cardiff Met University

Sunday 4th: Elite League Ice Hockey: Belfast Giants v Cardiff Devils, SSE Arena, Belfast

Sunday 4th: Ultra Marathon: Brecon to Cardiff Xtreme, Bannau Brycheiniog/Brecon Beacons National Park

Thursday 8th: Women’s Football – Belgium U-17 v Wales U-17 (2pm), Proximus Basecamp, Tubize

Friday 9th: Elite League Ice Hockey: Cardiff Devils v Coventry Blaze, Vindico Arena

Friday 9th-Sunday 11th: Swim Wales Regional Racing Series (LC) 2024 South East Region, Cardiff International Pool

Friday 9th-Sunday 11th: Swim Wales Regional Racing Series (LC) 2024 West Region, Wales International Pool, Swansea

Friday 9th-Sunday 11th: Swim Wales Regional Racing Series (LC) 2024 North Region, Liverpool Aquatics Centre

Saturday 10th: Football – EFL Championship: Cardiff City v Preston North End (3.0), Hull City v Swansea City (3.0)

Saturday 10th: Football – EFL League 2: Walsall v Newport County (3.0), Wrexham v Bradford City (3.0)

Saturday 10th: Rugby Union – Six Nations: England v Wales (4.45), Twickenham, London

Sunday 11th: Elite League Ice Hockey: Manchester Storm v Cardiff Devils, Planet Ice Altrincham

Sunday 11th: Women’s Football – Czech Republic U-17 v Wales U-17 (12pm), Proximus Basecamp, Tubize

Sunday 11th: Ras Cors Caron Tregaron Half Marathon

Sunday 11th: Nick Beer 10k & Fun Run, Llandudno Promendade, Conwy

Sunday 11th: British Cycling Talent Pathway South & Southwest Track RSR – Match Sprinting (Boys & Girls), Geraint Thomas National Velodrome of Wales Newport International Sports Village

Monday 12th- Sunday 18th: BetVictor Welsh Open Snooker, Venue Cymru, Llandudno

Tuesday 13th: Football – EFL Championship: Swansea City v Leeds United (7.45), West Bromwich Albion v Cardiff City (8pm)

Tuesday 13th: Football – EFL League 2: Newport County v Notts County (7.45), Sutton United v Wrexham (7.45)

Wednesday 14th: Elite League Ice Hockey: Cardiff Devils v Fife Flyers, Vindico Arena

Thursday 15th-Sunday 18th: Artistic Gymnastics – MAG/WAG Welsh Open Championships 2024, Welsh Institute of Sport, Sophia Gardens, Cardiff

Friday 16th: Football – Welsh Cup quarter-final: Briton Ferry v The New Saints

Friday 16th: United Rugby Championship: Scarlets v Munster

Friday 16th: Horse Racing – Friday Afternoon Jump Racing, Ffos Las Racecourse, Trimsaran, Kidwelly

Friday 16th-Sunday 18th: Motorsport – Supercar Event, Llandow Circuit

Friday 16th-Sunday 18th: Welsh Boxing Novice Championships

Friday 16th: Cycling: Newport Live – Youth Race Night Endurance & Sprint, Geraint Thomas National Velodrome of Wales, Newport International Sports Village

Friday 16th: Netball – Netball Means Business, Wales Netball Workplace Mixed Tournament, House of Sport, Cardiff

Saturday 17th: Football – EFL Championship: Norwich City v Cardiff City (3.0), Swansea City v Ipswich Town (3.0)

Saturday 17th: Football – EFL League 2: Newport County v Gillingham (3.0), Wrexham v Notts County (3.0)

Saturday 17th: Football – Welsh Cup quarter-finals: Bala Town v Flint, Buckley Town v Connah’s Quay, Cardiff MU v Colwyn Bay

Saturday 17th: United Rugby Championship: Cardiff Rugby v Connacht, Glasgow Warriors v Dragons RFC

Saturday 17th: Rugby Union – Welsh Premiership: Aberavon v RGC, Bridgend v Ebbw Vale, Neath v Llandovery, Newport v Merthyr, Pontypool v Cardiff, Swansea v Carmarthen Quins

Saturday 17th: Elite League Ice Hockey: Fife Flyers v Cardiff Devils, Fife Ice Arena

Saturday 17th: Valentines Violence, Welsh Combat Series, Vale Sports Arena

Saturday 17th: Netball – NSL: Saracens Mavericks v Cardiff Dragons, Motorpoint Arena Nottingham

Saturday 17th: Athletics – 119th Welsh Cross Country Championships, Penlan Arena, Brecon

Saturday 17th-Sunday 18th: Barnes Auto Engineering Valentine Rally, Trac Môn, Anglesey

Sunday 18th: Elite League Ice Hockey: Dundee Stars v Cardiff Devils, Dundee Ice Arena

Sunday 18th: United Rugby Championship: Ospreys v Ulster

Sunday 18th: Village Bakery Half Marathon, Oak Road, Wrexham Industrial Estate

Sunday 18th: Multi-terrain Trail Running – Sorbrook Slog 2024, Treherbert Road, Torfaen

Sunday 18th: East Newport Cycle Speedway Festiva Come and Try it, East Newport Cycle Speedway, The Playing Fields, Larch Grove, Newport

Sunday 18th: Karate – OMA Regional Championship, Deeside Leisure Centre

Sunday 18th: Welsh Karate League WKL1, Merthyr Tydfil

Tuesday 20th: EFL Championship: Cardiff City v Blackburn Rovers (7.45pm)

Tuesday 20th: Cycling: Endurance & Sprint Race Night, Geraint Thomas National Velodrome of Wales, Newport International Sports Village

Wednesday 21st: Elite League Ice Hockey: Nottingham Panthers v Cardiff Devils, Motorpoint Arena Nottingham

Friday 23rd-Sunday 25th: Welsh Boxing Novice Championships

Friday 23rd: Netball – NSL: Cardiff Dragons v Manchester Thunder (7pm), House of Sport, Cardiff

Saturday 24th: Football – EFL Championship: Cardiff City v Stoke City (3.0), Sunderland v Swansea City (3.0)

Saturday 24th: Football – EFL League 2: Gillingham v Wrexham (3.0), MK Dons v Newport County (3.0)

Saturday 24th: Rugby Union – Six Nations: Ireland v Wales (2.15), Aviva Stadium, Dublin

Saturday 24th: Elite League Ice Hockey: Cardiff Devils v Sheffield Steelers, Vindico Arena

Saturday 24th: Horse Racing – Six Nations Raceday, Chepstow Racecourse

Saturday 24th: Fencing – Welsh National Championships, Sport Wales National Centre, Sophia Gardens, Cardiff

Saturday 24th-Sunday 25th: Netball – Inter-County U-14, U-16, U18, House of Sport, Cardiff

Saturday 24th-Sunday 25th: Table Tennis – Swansea Open February 2024,

Swansea University Sports Centre, Sketty Lane, Swansea

Sunday 25th: Elite League Ice Hockey: Guildford Flames v Cardiff Devils, Guildford Spectrum

Sunday 25th: Pembrokeshire Duathlon, Neyland Marina

Sunday 25th: Llanelli Half Marathon & 10k, Festival Fields, Llanelli

Sunday 25th: Point-to-Point – The Curre & Llangibby, Howick, Chepstow

Sunday 25th: Fencing – Welsh National Team Championships, Sport Wales National Centre, Sophia Gardens, Cardiff

Tuesday 27th: Women’s Football – Republic of Ireland v Wales (7.30), Tallaght Stadium

Wednesday 28th: Welsh Schools National Cross Country Championships, Penlan Arena, Brecon

MARCH

Friday 1st: United Rugby Championship: Edinburgh v Ospreys

Friday 1st: Elite League Ice Hockey: Cardiff Devils v Guildford Flames, Vindico Arena

Friday 1st: Horse Racing – Proud to be Welsh Raceday, Ffos Las Racecourse

Saturday 2nd: Elite League Ice Hockey: Nottingham Panthers v Cardiff Devils, Motorpoint Arena Nottingham

Saturday 2nd: Football – EFL Championship: Bristol City v Cardiff City (3.0), Swansea City v Blackburn Rovers (3.0)

Saturday 2nd: Football – EFL League 2: Newport County v Mansfield Town (3.0), Wrexham v Accrington (3.0)

Saturday 2nd: United Rugby Championship: Connacht v Scarlets, Cardiff Rugby v Leinster, Ulster v Dragons RFC

Saturday 2nd: Rugby Union – Welsh Premiership: Carmarthen Quins v Aberavon, Ebbw Vale v Pontypool, Llandovery v Bridgend, Merthyr v Swansea, Pontypridd v Newport, RGC v Neath

Saturday 2nd: Professional Boxing: Ryan Pocock (Newport) v Ethan George (Llanelli), Welsh super-middleweight championship, Vale Sports Arena

Saturday 2nd: BUCS Cycling and Para Cycling: Track Championships 2023-24,

Geraint Thomas National Velodrome of Wales, Newport International Sports Village

Saturday 2nd: Netball – National Schools Ann Smart Trophy & President Cup, House of Sport, Cardiff

Saturday 2nd: Netball – NSL: Leeds Rhinos v Cardiff Dragons, Canon Medical Arena, Sheffield

Saturday 2nd: Judo – Dragons Academy Orange Belt and Under Open Championship, Llanishen High School, Cardiff

Saturday 2nd-Sunday 3rd: Swim Wales Masters Long Course Championships, Wales National Pool, Swansea

Saturday 2nd-Sunday 3rd: Squash – 2024 Karakal South Wales Junior Open, Merthyr Leisure Village

Sunday 3rd: Cycling: Daffodil Ride, Llandovery Town Centre

Sunday 3rd: The Jones o Gymru Anglesey Half Marathon and 10k, Wood St, Anglesey

Sunday 3rd: Swimming – Menai AA&B, Llandudno Swimming Pool

Sunday 3rd: Swimming – Crystal Meet 2024, Waterworld, Wrexham

Sunday 3rd: Swimming – Torfaen Dolphins St David’s Day Meet, Pontypool Active Living Centre

Sunday 3rd: Karate – WKU Welsh Championship, Pontardawe Leisure Centre

Wednesday 6th: Football – EFL Championship: Cardiff City v Huddersfield (7.45), Watford v Swansea City (7.45)

Wednesday 6th: Coventry Blaze v Cardiff Devils, SkyDome Arena

Thursday 7th: Rallying – March Hare Navigation Run, David Hughes Leisure Centre, Menai Bridge

Saturday 9th: Football – EFL Championship: Cardiff City v Ipswich Town (3.0)

Saturday 9th: Football – EFL League 2: Morecambe v Wrexham (3.0), Stockport County v Newport County (3.0)

Saturday 9th: Rugby Union – Welsh Premiership: Aberavon v Merthyr, Bridgend v Neath, Carmarthen Quins v RGC, Newport v Cardiff, Pontypool v Llandovery, Swansea v Pontypridd

Saturday 9th: Elite League Ice Hockey: Cardiff Devils v Nottingham Panthers, Vindico Arena

Saturday 9th: Netball – NSL: Surrey Storm v Cardiff Dragons, Surrey Sports Park

Saturday 9th-Sunday 10th: Swimming – City of Swansea Aquatics Spring LC Open Meet 2024, Wales National Pool, Swansea

Saturday 9th-Sunday 10th: Weightlifting – Welsh Spring Open 2024, Strength Academy Wales, Pembrokeshire Sports Village, Haverfordwest

Sunday 10th: Elite League Ice Hockey: Glasgow Clan v Cardiff Devils, Braehead Arena

Sunday 10th: Rugby Union – Six Nations: Wales v France (3.0), Principality Stadium, Cardiff

Sunday 10th: Football – EFL Championship: Bristol City v Swansea City (12.30)

Sunday 10th: Point-to-Point – The Sir WW Wynn’s and Flint & Denbigh, Bangor-on-Dee Racecourse

Sunday 10th: Point-to-Point – The Curre & Llangibby, Howick, Chepstow

Sunday 10th: Netball – National Clubs U-19, Bangor University

Tuesday 12th: Football – EFL League 2: Newport County v Morecambe (7.45), Wrexham v Harrogate Town (7.45)

Friday 15th: Horse Racing – Gold Cup Raceday, Ffos Las Racecourse

Friday 15th: Netball – NSL: Strathclyde Sirens vs Cardiff Dragons, Emirates Arena

Saturday 16th: Football – EFL Championship: Swansea City v Cardiff City (12.30pm)

Saturday 16th: Football – EFL League 2: Wimbledon v Newport County (3.0), Wrexham v Tranmere (3.0)

Saturday 16th: Rugby Union – Six Nations: Wales v Italy (2.15), Principality Stadium, Cardiff

Saturday 16th: Elite League Ice Hockey: Cardiff Devils v Fife Flyers, Vindico Arena

Saturday 16th: Welsh National Rally Championship – Rally North Wales, Dolgellau

Sunday 17th: Elite League Ice Hockey: Cardiff Devils v Glasgow Clan, Vindico Arena

Sunday 17th: Horse Racing – St Patrick’s Raceday, Chepstow Racecourse

Sunday 17th: Netball – National Clubs U-16, Sport Wales National Centre, Cardiff

Sunday 17th: 2Wish Great Welsh Marathon Events 2024, Pembrey Country Park

Sunday 17th: Table Tennis – Gwent Open 2024, Gwent Table Tennis Club, ​​​​​​Cwmbran Stadium, ​​​​​​Henllys Way, ​​​​​​Cwmbran

Wednesday 20th: Elite League Ice Hockey: Cardiff Devils v Sheffield Steelers, Vindico Arena

Thursday 21st: Football – UEFA Euro 2024 Qualifier: Wales v Finland (7.45pm), Cardiff City Stadium

Thursday 21st-Sunday 24th: Tennis: Lexus LTA British Tour, Newport Tennis Centre

Friday 22nd: United Rugby Championship: Glasgow Warriors v Cardiff Rugby, Ospreys v Munster

Friday 22nd: MMA Ultra, Vale Sports Arena

Friday 22nd: Football – UEFA U-21 Euro 2025 Qualifying Round: Wales v Lithuania

Friday 22nd-Monday 25th: Swim Wales National Championships (LC), Wales National Pool, Swansea

Saturday 23rd: Football – EFL League 2: Barrow v Newport County (3.0), Grimsby Town v Wrexham (3.0)

Saturday 23rd: United Rugby Championship: Scarlets v Benetton, Dragons RFC v Vodacom Bulls

Saturday 23rd: Rugby Union – Welsh Premiership: Cardiff v Swansea, Ebbw Vale v Newport, Merthyr v Carmarthen Quins, Neath v Pontypool, Pontypridd v Aberavon, RGC v Bridgend

Saturday 23rd: Rugby Union: Women’s Six Nations – Wales v Scotland (4.45pm), Cardiff Arms Park

Saturday 23rd: Boxing Ultra, Vale Sports Arena

Saturday 23rd: Mumbles Duathlon, Knab Rock, Swansea

Saturday 23rd: Nant yr Arian Silver Trail Half Marathon, Mid Wales

Saturday 23rd: Point-to-Point – The Glamorgan Hunt, Ystradowen

Saturday 23rd: Netball – NSL: Cardiff Dragons v Severn Stars (7pm), House of Sport, Cardiff

Saturday 23rd-Sunday 24th: Table Tennis – Butterfly Welsh National Championships 2024, Sport Wales National Centre, Sophia Gardens, Cardiff

Sunday 24th: Elite League Ice Hockey: Cardiff Devils v Nottingham Panthers, Vindico Arena

Sunday 24th: Welshpool 10k

Sunday 24th: Karate – Torfaen Open 2024, TDK Martial Arts Centre

Wednesday 27th: Elite League Ice Hockey: Cardiff Devils v Belfast Giants, Vindico Arena

Friday 29th: Football – EFL Championship: Cardiff City v Sunderland (3.0), Sheffield Wednesday v Swansea City (3.0)

Friday 29th: Football – EFL League 2: Colchester United v Newport County (3.0), Wrexham v Mansfield Town (7.45)

Friday 29th: United Rugby Championship: Dragons RFC v Zebre Parma

Saturday 30th: United Rugby Championship: Ospreys v Emirates Lions, Munster v Cardiff Rugby, Scarlets v Glasgow Warriors

Saturday 30th: Rugby Union – Welsh Premiership: Aberavon v Cardiff, Carmarthen Quins v Pontypridd, Merthyr v RGC, Newport v Llandovery, Pontypool v Bridgend, Swansea v Ebbw Vale

Saturday 30th: Rugby Union: Women’s Six Nations – England v Wales (4.45pm), Ashton Gate

Saturday 30th: Elite League Ice Hockey: Sheffield Steelers v Cardiff Devils, Utilita Arena

Saturday 30th: Welsh White Collar – Bristow Bunney welterweight title fight, Vale Sport Arena

Saturday 30th: Netball – NSL: Cardiff Dragons v London Pulse (5pm), House of Sport, Cardiff

Saturday 30th-Sunday 31st: Motorsport – Drift League GB, Pembrey Circuit

Sunday 31st: Elite League Ice Hockey: Cardiff Devils v Belfast Giants, Vindico Arena

Sunday 31st: Horse Racing – Easter Sunday Family Funday, Ffos Las Racecourse

Sunday 31st: Teifi 10 Road Race, Lampeter Rugby Club

Sunday 31st-Tuesday 2nd: Cricket – Glamorgan v Cardiff UCCE, Sophia Gardens, Cardiff

APRIL

Monday 1st: Football – EFL Championship: Coventry City v Cardiff City (3.0), Swansea City v Queens Park Rangers (3.0)

Monday 1st: Football – EFL League 2: Newport County v Crawley (3.0)

Monday 1st: Point-to-Point – The Cresselly Hunt, Lydstep

Tuesday 2nd: Football – EFL League 2: Doncaster Rovers v Wrexham (7.45)

Wednesday 3rd: Elite League Ice Hockey: Cardiff Devils v Dundee Stars, Vindico Arena

Wednesday 3rd-Friday 5th: Golf – Boys & Girls Under-16 Quadrangular Matches, Belleisle, Scotland

Thursday 4th: East Newport Cycle Speedway Festival, East Newport Cycle Speedway, The Playing Fields, Larch Grove, Newport

Thursday 4th-Friday 5th: Golf – Central Wales Boys, Aberdovey/BorthFriday 5th: Netball: NSL: Loughborough Lightning v Cardiff Dragons, David Wallace Arena, Loughborough

Friday 5th-Monday 8th: Cricket – County Championship, Division 2: Middlesex v Glamorgan, Lord’s

Saturday 6th: Football – EFL Championship: Cardiff City v Hull City (3.0), Middlesbrough v Swansea City (3.0)

Saturday 6th: Football – EFL League 2: Colchester United v Wrexham (3.0), Grimsby Town v Newport County (3.0)

Saturday 6th: Rugby Union – Welsh Premiership: Cardiff v Carmarthen Quins, Ebbw Vale v Aberavon, Llandovery v Swansea, Neath v Newport, Pontypool v RGC, Pontypridd v Merthyr

Saturday 6th: Elite League Ice Hockey: Cardiff Devils v Coventry Blaze, Vindico Arena

Saturday 6th: Vale Coastal Races – Vale Ultra, Ogmore-by-Sea

Saturday 6th-Sunday 7th: Classic Motorcyle Racing Championships, Pembrey Circuit

Sunday 7th: Elite League Ice Hockey: Glasgow Clan v Cardiff Devils, Braehead Arena

Wednesday 10th: Football – EFL Championship: Birmingham City v Cardiff City (7.45), Swansea City v Stoke City (7.45)

Sunday 7th: Multi-terrain Trail Running – Trawsfynydd 8 Miler/North Wales, South Snowdonia Search & Rescue Team (SSSART) Trawsfynydd Multi Terrain 8 Mile, Magnox Power Station, Trawsfynydd

Friday 12th: Netball – NSL: Team Bath v Cardiff Dragons, Team Bath Arena

Friday 12th-Sunday 14th: Golf – Duncan Putter, Southerndown

Friday 12th-Monday 15th: Cricket – County Championship, Division 2: Glamorgan v Derbyshire, Sophia Gardens, Cardiff

Saturday 13th: Football – EFL Championship: Millwall v Cardiff City (3.0), Swansea City v Rotherham (3.0)

Saturday 13th: Football – EFL League 2: Newport County v Tranmere (3.0), Wrexham v Forest Green Rovers (3.0)

Saturday 13th: Rugby Union – Welsh Premiership: Aberavon v Llandovery, Carmarthen Quins v Ebbw Vale, Merthyr v Cardiff, Newport v Bridgend, RGC v Pontypridd, Swansea v Neath

Saturday 13th: Rugby Union – Women’s Six Nations: Ireland v Wales (4.45pm), Virgin Media Park

Saturday 13th: Horse Racing – Grand National Party Raceday, Chepstow Racecourse

Saturday 13th: Welsh National Rally Championship – Rallynuts Rally Stages, Builth Wells

Saturday 13th-Sunday 14th: BMCRC Motorcycle Racing Championships, Pembrey Circuit

Saturday 13th-Sunday 14th: Swimming – Cardiff International Open Meet 2024, Cardiff International Pool

Sunday 14th: Point-to-Point – The Llangeinor Pentyrch Hunt, Ystradowen

Friday 19th: United Rugby Championship: Ulster v Cardiff Rugby

Friday 19th: Netball – NSL: Cardiff Dragons v Surrey Storm (7pm), House of Sport, Cardiff

Friday 19th-Sunday 21st: Swimming – British Masters Championships (LC), hosted by Swim Wales, Wales National Pool, Swansea

Friday 19th-Monday 22nd: Cricket – County Championship Division 2, Northants v Glamorgan, County Ground, Northampton

Saturday 20th: Football – EFL Championship: Cardiff City v Southampton (3.0), Huddersfield v Swansea City (3.0)

Saturday 20th: Football – EFL League 2: Crewe Alexandra v Wrexham (3.0), Newport County v Salford City (3.0)

Saturday 20th: United Rugby Championship: Benetton v Dragons RFC, DHL Stormers v Ospreys, Edinburgh v Scarlets

Saturday 20th: This Is Judo – Red & Yellow Belt Rumble, National Judo Centre Centre Sophia Gardens, Cardiff

Sunday 21st: Rugby Union – Women’s Six Nations: Wales v France (3.15pm), Cardiff Arms Park

Sunday 21st: Wrexham 10k, Clwyd Wen, Wrexham

Sunday 21st: Hospice of the Valleys Six Mile Race, Parc Bryn Bach, Merthyr Road. Tredegar

Sunday 21st: Dyfi Dash Sprint Triathlon, Bro Ddyfi Leisure Centre, Aberystwyth Rd, Machynlleth

Thursday 25th-Sunday 28th: Golf – Welsh Open Strokeplay Championship, Tenby

Friday 26th: United Rugby Championship: Scarlets v Cell C Sharks

Friday 26th: Netball – NSL: Cardiff Dragons v Strathclyde Sirens (7pm), House of Sport, Cardiff

Saturday 27th: Football – EFL Championship: Cardiff City v Middlesbrough (3.0), Norwich City v Swansea City (3.0)

Saturday 27th: Football – EFL League 2: Bradford City v Newport County (3.0), Wrexham v Stockport County (3.0)

Saturday 27th: United Rugby Championship: Vodacom Bulls v Ospreys, Cardiff Rugby v Edinburgh, Dragons RFC v Connacht

Saturday 27th: Rugby Union – Women’s Six Nations: Italy v Wales (12.15pm), Principality Stadium, Cardiff

Saturday 27th: Endurancelife Pembrokeshire 10k, Half Marathon and Ultra Marathon, Little Haven Beach, Pembrokeshire Coast National Park

Saturday 27th: Trail Running – Red Kite Challenge / Sialens Y Barcud Coch, Woodlands Caravan Park, Devils Bridge, Ponterwyd, nr Aberystwyth

Saturday 27th: Cycling – Tour of Pembrokeshire, St Davids, Pembrokeshire

Saturday 27th-Sunday 28th: Swimming – Spring Meet 2024, Waterworld, Wrexham

Saturday 27th-Sunday 28th: Clubmans Rallycross Championship, Pembrey Circuit

Sunday 28th: ABP Newport Marathon, Half, 10k and junior races

MAY

Wednesday 1st: Run With The Wind & Throws, Cardiff International Sports Campus

Friday 3rd-Saturday 4th: Squash – 2024 Masters Home Internationals Wales, Sophia Gardens, Cardiff

Friday 3rd-Sunday 5th: Golf – Welsh Ladies Open Strokeplay Championship, Pyle and Kenfig

Friday 3rd-Monday 6th: Cricket – County Championship Division 2: Yorkshire v Glamorgan, Headingley, Leeds

Saturday 4th: Football – EFL Championship: Rotherham v Cardiff City (3.0), Swansea City v Millwall (3.0)

Saturday 4th-Sunday 5th: Ultra Marathon: The HOWUM 2024, Llanidloes

Saturday 4th-Monday 6th: Tennis: Senior Four Nations, Bolton Indoor Arena

Sunday 5th: Cycling: Preseli Angel 2024, Newport Boat Club, The Parrog, Newport, Pembrokeshire

Sunday 5th: Netball – NSL: Severn Stars v Cardiff Dragons, University of Worcester Arena

Sunday 5th: Road running – Cardiff 5k – Race for Victory 2024, Whitchurch, Cardiff

Sunday 5th: Multi-terrain running – Sirhowy Challenge & Loop, Ynysddu Hotel

Thursday 9th-Sunday 12th: Darts – Welsh Open weekend, incl Welsh Inter County Championship, Pontins Prestatyn

Friday 10th: United Rugby Championship: Dragons RFC v DHL Stormers

Friday 10th-Sunday 12th: Valleys Hard Enduro World Round, Walter’s Arena, Neath

Friday 10th-Monday 13th: Cricket – County Championship Division 2: Glamorgan v Sussex, Sophia Gardens, Cardiff

Saturday 11th: United Rugby Championship: Scarlets v Ulster, Emirates Lions v Cardiff Rugby, Leinster v Ospreys

Saturday 11th: Borderland Mountain Bike Challenge, Rhiwlas Village Hall, Oswestry

Saturday 11th: Netball – NSL: Manchester Thunder v Cardiff Dragons, Belle Vue

Saturday 11th: Athletics – North Wales Regional Outdoor Track & Field Championships 2024, Deeside, Coleg Cambria

Saturday 11th: Table Tennis – Bangor Open 2024, Bangor University, Canolfan Brailsford Ffriddoedd, Bangor

Saturday 11th-Sunday 12th: Golf – North Wales Boys Open, Rhuddlan/Abergele

Saturday 11th-Sunday12th: Netball – National Clubs U-12, U-14, Cardiff University

Saturday 11th-Sunday 12th: Welsh Enduro Series – R2, White Rocks, Machynlleth

Sunday 12th: Aberystwyth 5k, Marine Terrace, Aberystwyth

Friday 17th: United Rugby Championship: Zebre Parma v Scarlets

Friday 17th-Monday 20th: Cricket – County Championship Division 2: Glamorgan v Middlesex, Sophia Gardens, Cardiff

Saturday 18th: United Rugby Championship: Ospreys v Dragons RFC, Cell C Sharks v Cardiff Rugby

Saturday 18th: Point-to-Point – The Welsh International, Trecoed

Saturday 18th: Netball – NSL: Cardiff Dragons v Loughborough Lightning (5pm), House of Sport, Cardiff

Saturday 18th: Welsh National Rally Championship – Plains Rally, Welshpool

Saturday 18th-Sunday 19th: Golf – Clwyd Open, Prestatyn/Wrexham

Saturday18th-Sunday 19th: Swimming – Tiger Bay Open Meet 2024, Cardiff International Pool

Saturday 18th-Sunday 19th: British Truck Racing Championship, Pembrey Circuit

Sunday 19th: Road running – Brisco Gorseinon 10k, Penyrheol Leisure Centre

Sunday 19th: Road running – Brecon Carreg Cardiff Bay 10k & Junior Races, Cardiff Bay

Tuesday 21st-Sunday 26th: South Wales 200 ultra run, Chepstow

Friday 24th-Sunday 26th: Golf – Welsh Open Youths (Mixed) Championship, Bull Bay

Friday 24th-Monday 27th: Cricket – County Championship Division 2: Leicestershire v Glamorgan, Uptonsteel County Ground, Leicester

Saturday 25th: Road Rumbles Boxing, Vale Sports Arena

Saturday 25th: Swansea Swim 2024, Prince of Wales Dock, Swansea

Saturday 25th: Radnorshire Mid-Season Road Race, Llandrindod Wells Sports Centre

Saturday 25th-Sunday 26th: NGRRC Motorcycle Racing Championships, Pembrey Circuit

Sunday 26th: Newtown 10k, Newtown, Powys

Sunday 26th: Cycling: Black Cat Challenge Ride, Eirias Park, Colwyn Bay

Tuesday 28th: Cricket – T20 International: England v Pakistan, Sophia Gardens, Cardiff

Wednesday 29th: Cycling – National Junior Time Trial Championships, Newcastle Emlyn RFC

Wednesday 29th: Athletics – Menai Sprints Open, Treborth

Thursday 30th: Cycling – National Junior Road Race Championships, Newcastle Emlyn RFC

Friday 31st: Cricket – Vitality Blast: Glamorgan v Surrey (6.30pm), Sophia Gardens, Cardiff

JUNE

Saturday 1st: United Rugby Championship: Scarlets v Dragons RFC, Cardiff Rugby v Ospreys

Saturday 1st: The VOGUM 2024 ultra run, Porthcawl, Vale Coast

Saturday 1st: Netball – NSL: Saracens Mavericks v Cardiff Dragons, HSV Arena, Hertfordshire

Sunday 2nd: Cricket –  Vitality Blast: Glamorgan v Sussex (2.30pm), Sophia Gardens, Cardiff

Sunday 2nd: Karate – Fightwear Store UK Open 2024, LC Swansea

Wednesday 5th: Athletics – Run With The Wind & Throws 2, Cardiff International Sports Campus

Thursday 6th: Cricket – Vitality Blast: Middlesex v Glamorgan (6.15pm), Lord’s

Thursday 6th: The Bay Aquathlon, Race 1, Swansea Bay

Friday 7th: Cricket – Vitality Blast: Essex v Glamorgan (7pm), The Cloud County Ground, Chelmsford

Friday 7th: Pembrokeshire Coastal Trail and Ultra Running Festival, Dale Beach, Pembrokeshire Coast Path

Friday 7th-Saturday 8th: United Rugby Championship quarter-finals (to be arranged)

Saturday 8th: Horse Racing – One Night in Nashville Raceday, Chepstow Racecourse

Saturday 8th: Netball – NSL: Cardiff Dragons v Leeds Rhinos (6pm), Utilita Arena, Cardiff

Saturday 8th: Athletics – Inter-Regional Track & Field Championships 2024, Wrexham

Saturday 8th-Sunday 9th: Golf – Aberconwy Trophy, Maesdu/Conwy

Saturday 8th-Sunday 9th: Swimming – Torfaen Dolphins Long Course, Cardiff International Pool

Sunday 9th: Triathlon: Challenge Wales 2024, Fishguard, Pembrokeshire

Sunday 9th: Football – International Friendly, Slovakia v Wales

Thursday 13th: Cricket – Vitality Blast: Glamorgan v Hampshire (6.30pm), Sophia Gardens, Cardiff

Saturday 15th: United Rugby Championship semi-finals (to be arranged)

Saturday 15th: Offa’s Dyke 15 ultra run, Hay-on-Wye

Saturday 15th: Netball – NSL: Cardiff Dragons v Team Bath (6pm), Utilita Arena, Cardiff

Saturday 15th: Trail running – Barmouth 10k, Barmouth Harbour

Saturday 15th: Karate – The Welsh Open, Vindico Arena, Cardiff

Saturday 15th-Sunday 16th: Golf – St David’s Gold Cross, Royal St David’s

Saturday 15th-Sunday 16th: Athletics – 2024 Welsh Senior & U15 Outdoor Track & Field Championships, Cardiff International Sports Campus

Sunday 16th: Cricket – Vitality Blast: Somerset v Glamorgan (3pm), The Cooper Associates County Ground, Taunton

Sunday 16th: Saturday 22nd: United Rugby Championship grand final (to be arranged)

Sunday 16th: Marloes Spud Run, Runwayskiln, Marloes Sands, Pembrokeshire

Thursday 20th: Cricket – Vitality Blast: Glamorgan v Gloucestershire (6.30pm), Sophia Gardens, Cardiff

Friday 21st: Cricket – Vitality Blast: Surrey v Glamorgan (6.30pm), The Kia Oval

Friday 21st: Epona 100 ultra run, Abergavenny

Friday 21st-Sunday 23rd: Triathlon: The Long Course Weekend, Tenby

Saturday 22nd: Rugby Union – International Friendlies: Wales v South Africa + Barbarians v Fiji, Twickenham

Saturday 22nd: United Rugby Championship grand final (to be arranged)

Sunday 23rd-Wednesday 26th: Cricket – County Championship Division 2: Glamorgan v Northants, Sophia Gardens, Cardiff

Saturday 29th-Sunday 30th: Golf – Tucker Trophy, Newport/Whitchurch

Sunday 30th-Wednesday 3rd: Cricket – County Championship Division 2: Gloucestershire v Glamorgan, College Ground, Cheltenham

JULY

Friday 5th: Cricket – Vitality Blast: Sussex v Glamorgan (7pm), The 1st Central County Ground, Hove

Saturday 6th: Bluestone Pembrokeshire Coast Triathlon, Broad Haven

Saturday 6th: Swimming – Cardiff Bay Sprint Meet 2024, Cardiff International Pool

Saturday 6th: Athletics – WSAA Track & Field Championships 2024, Cardiff International Sports Campus

Saturday 6th: Rugby Union – International: Australia v Wales, Sydney

Sunday 7th: Cricket – Vitality Blast: Glamorgan v Essex (2.30pm), Sophia Gardens, Cardiff

Sunday 7th: Swimming – Keith Bewley Memorial Closed Meet 2024, Cardiff International Pool

Sunday 7th: Road running – OGI Porthcawl 10k & Junior Races, Porthcawl

Sunday 7th: Judo – Dragons Academy Red Belt Rumble, Llanishen High School, Cardiff

Tuesday 9th-Saturday 13th: European Men’s Team Golf Championship, Royal Park I Roveri, Italy

Friday 12th: Cricket – Vitality Blast: Glamorgan v Middlesex (6.30pm), Sophia Gardens, Cardiff

Saturday 13th: Rugby Union – International: Australia v Wales, Melbourne

Saturday 13th: WCB Boxing, Vale Sports Arena

Saturday 13th: The Wales Swim Run 2024, East Trewent Farm, Pembrokeshire Coast National Park

Saturday 13th: Swim Wales National Development Meet (LC), Wales National Pool, Swansea

Saturday 13th: Welsh National Rally Championship – Nicky Grist Stages, Builth Wells

Satuday 13th: Judo – British Adaptive & VI Open, Para Sport Festival 2024, Swansea

Saturday 13th-Sunday 14th: The Retro Quarry Run, downhill bike racing, Nantmawr Quarry, Oswestry

Saturday 13th-Sunday 14th: Black Diamond Yr Wyddfa | Snowdon 24 XTERRA Snowdonia Trail Marathon Eryri, Llanberis

Sunday 14th: Cricket – Vitality Blast: Gloucestershire v Glamorgan (2.30pm), College Ground, Cheltenham

Sunday 14th: IRONMAN 70.3 Swansea, fundraising for Wales Air Ambulance, Swansea Bay/Mumbles/Gower Peninsula

Tuesday 16th: Cricket – Vitality Blast: Kent v Glamorgan (6.30pm), St Lawrence Ground, Canterbury

Friday 19th: Cricket – Vitality Blast: Glamorgan v Somerset (7pm), Sophia Gardens, Cardiff

Friday19th: Endurance Swimming: The Swim to the Edge Series – The Great White, Whitesands

Saturday 20th: Endurance Swimming: The Swim to the Edge Series – The Green Monster, Solva

Saturday 20th: Dragon 100 Ultramarathon, Rhossili Bay, Gower

Saturday 20th: Athletics – SIAB Track & Field International, Carmarthen

Sunday 21st: Endurance Swimming: The Swim to the Edge Series – The Blue Monster, Abereiddy

Sunday 21st: Dragon 50 Ultramarathon, Kenfig Nature Reserve, nr Port Talbot

Sunday 21st: Dragon 30 Ultramarathon, Dunraven Bay, Southerndown, Bridgend

Tuesday 23rd-Friday 26th: Welsh Boys & Girls Golf Championships, Wenvoe Castle

Thursday 25th: Cricket – Metro Bank One Day Cup: Glamorgan v Gloucestershire (11am), Sophia Gardens, Cardiff

Thursday 25th: Cricket – The Hundred: Manchester Originals Women v Welsh Fire Women (3pm), Manchester Originals v Welsh Fire (6.30pm), Emirates Old Trafford, Manchester

Friday 26th: Horse Racing – Caribbean Racenight, Chepstow Racecourse

Saturday 27th-Sunday 28th: RallyMoto – Wales 500 2024, Cambrian Mountains

Sunday 28th: Cricket – Metro Bank One Day Cup: Surrey v Glamorgan (11am), The Kia Oval, Kennington

Sunday 28th: Cricket – The Hundred: Welsh Fire Women v Oval Invincibles (3pm); Welsh Fire v Oval Invincibles (6.35), Sophia Gardens, Cardiff

Sunday 28th- Friday, August 2nd: County of Conwy Bowling Festival

Monday 29th-Friday 2nd: Welsh Amateur Golf Championships, Royal St David’s

Wednesday 31st: Cricket – Metro Bank One Day Cup: Glamorgan v Notts (11am), Neath Cricket Club, Neath

AUGUST

Thursday 1st: Cricket – The Hundred: London Spirit Women v Welsh Fire Women (11.30am); London Spirit v Welsh Fire (3pm), Lord’s, London

Thursday 1st-Monday 5th: Swim Wales Summer Meet (LC), Wales National Pool, Swansea

Friday 2nd: Cricket – Metro Bank One Day Cup: Glamorgan v Sussex (11am), Neath Cricket Club, Neath

Saturday 3rd: Cricket – The Hundred: Trent Rockets Women v Welsh Fire Women (2.30pm); Trent Rockets v Welsh Fire (6pm), Trent Bridge, Nottingham

Saturday 3rd: Trail running – Ogwen 10 & Ogwen 25 Yr Helgi Du, Plas y Brenin, Capel Curig

Saturday 3rd-Sunday 4th: The EDDUM 2024 ultra run, Epynt Way, Sennybridge

Sunday 4th: Cricket – Metro Bank One Day Cup: Essex v Glamorgan (11am), The Cloud County Ground, Chelmsford

Sunday 4th: The Dragon Slayer Ultra Run 2024, Chepstow

Monday 5th: Cricket – The Hundred: Welsh Fire Women v Southern Brave Women (3pm); Welsh Fire v Southern Brave (6.30pm), Sophia Gardens, Cardiff

Tuesday 6th-Thursday 8th: Boys & Girls Home International Golf Matches, Conwy

Wednesday 7th-Friday 9th: Men’s Home International Golf Matches, Murcar Links, Scotland

Thursday 8th: Cricket – Metro Bank One Day Cup: Warwickshire v Glamorgan (11am), Edgbaston, Birmingham

Thursday 8th: Cricket – The Hundred: Welsh Fire Women v Northern Superchargers Women (11.30am); Welsh Fire v Northern Superchargers (3pm), Sophia Gardens, Cardiff

Friday 9th-Monday 19th: Bowls – National Finals, Llandrindod Wells

Saturday 10th: Cricket – The Hundred: Welsh Fire Women v Birmingham Phoenix Women (2.30pm); Welsh Fire v Birmingham Phoenix (6pm), Sophia Gardens, Cardiff

Saturday 10th-Sunday 11th: Athletics – Welsh Junior U13/17/20 Outdoor Track & Field Championships 2024, Swansea Athletics Stadium

Sunday 11th: Cricket – Metro Bank One Day Cup: Leicestershire v Glamorgan (11am), Uptonsteel County Ground, Leicester

Wednesday 14th: Cricket – Metro Bank One Day Cup: Glamorgan v Yorkshire (11am), Sophia Gardens, Cardiff

Wednesday 14th: Cricket – The Hundred: Southern Brave Women v Welsh Fire Women (11.30am); Southern Brave v Welsh Fire (3pm), Utilita Bowl, Southampton

Saturday 17th: FIM Speedway Grand Prix 2024, Round 7, Principality Stadium, Cardiff

Sunday 18th: Tour de Mon – The Anglesey Cycle Sportive, Newry Beach, Holyhead

Thursday 22nd-Friday 23rd: Welsh Boys & Girls (U14 & U16) Golf Championship, Northop

Thursday 22nd-Sunday 25th: Cricket – County Championship Division 2: Derbyshire v Glamorgan, The Incora County Ground, Derby

Friday 23rd: Horse Racing – Ladies Day, Ffos Las Racecourse

Saturday 24th: Professional Darts, Vale Sports Arena

Monday 26th: Horse Racing – Bank Holiday Family Fun Day, Chepstow Racecourse

Wednesday 28th-Sunday, September 8th: Paralympics, Paris, France

Thursday 29th-Sunday, September 1st: Cricket – County Championship Division 2: Glamorgan v Leicestershire, Sophia Gardens, Cardiff

Friday 30th-Sunday, September 1st: FIA European Rally Championship, UK Round – JDS Machinery Rali Ceredigion, Aberystwyth

The 2024 JDS Machinery Rali Ceredigion has been confirmed as a round of the 2024 FIA European Rally Championship (ERC) in a move that sees this major international competition return to Wales for the first time in 28 years

SEPTEMBER

Sunday 1st: Road running – CDF 10K 2024, Cardiff

Friday 6th-Sunday 8th: Squash – 2024 Welsh Junior Open, Sophia Gardens, Cardiff

Saturday 7th: Welsh National Rally Championship – Woodpecker Stages Rally, Ludlow

Saturday 7th: Welsh Guards Veterans Boxing Night, Vale Sports Arena

Sunday 8th: Karate – The Points Fighter Challenge 2024, LC Swansea

Monday 9th-Thursday 12th: Cricket – County Championship Division 2: Sussex v Glamorgan (10.30am), The 1st Central County Ground, Hove

Tuesday 10th: Football – UEFA U-21 Euro 2025 Qualifying Round: Iceland v Wales

Friday 13th: Cricket – T20 International: England v Australia, Sophia Gardens, Cardiff

Saturday 14th: Cycling: Welsh Circuit Championships, Pembrey

Saturday 14th: Judo – Welsh Junior & Senior Open 2024, Sport Wales National Centre, Cardiff

Sunday 15th: Judo – Welsh Adaptive, VI and Veteran Open 2024, Sport Wales National Centre, Cardiff

Tuesday 17th-Thursday 19th: Golf – Senior Men’s & Women’s Home Internationals, Castlerock, Ireland

Tuesday 17th-Friday 20th: Cricket – County Championship Division 2: Glamorgan v Yorkshire (10.30am), Sophia Gardens, Cardiff

Friday 20th: Saundersfoot Triathlon

Friday 20th: Black Beacon Mountain Trail Races, Pontneddfechan Waterfalls

Sunday 22nd: Triathlon: IRONMAN Wales 2024, Tenby

Thursday 26th-Sunday 29th: Cricket – County Championship Division 2: Glamorgan v Gloucestershire (10.30am), Sophia Gardens, Cardiff

Sunday 29th: Pembrokeshire Half Marathon, Pembrokeshire Coast National Park

OCTOBER

Sunday 6th: Cardiff Half Marathon

Sunday 6th: Judo – Dragons Academy Orange Belt and Under Championship 2024, Llanishen High School, Cardiff

Friday 11th: Football – UEFA U-21 Euro 2025 Qualifying Round: Wales v Czech Republic

Sunday 13th: Horse Racing – Welsh National Hurdle, Ffos Las Racecourse

Saturday 19th: Pendine to Tenby Run

Saturday 26th: Gower Coastal Races, Gower Peninsula, Swansea

Saturday 26th: Welsh National Rally Championship – Cambrian Rally, Llandudno

Saturday 26th-Sunday 27th: Judo – Welsh Pre-Cadet & Cadet Open 2024, Sport Wales National Centre, Cardiff

NOVEMBER

Saturday 2nd: Weightlifting – Celtic Championships 2024, Bangor

Saturday 9th-Sunday 10th: Fencing – Welsh Open,  Sport Wales National Centre, Cardiff

Sunday 10th: Trail running – Altra Anglesey Trail Half Marathon and 10k, Newboroguh Forest, Ynys Mon

Friday 15th-Sunday 17th: Swim Wales Regional Short Course Championships – North, Llandudno Swimming Centre

Friday 15th-Sunday 17th: Swim Wales Regional Short Course Championships – East, Regional Pool and Tennis Centre Newport International Sports Village

Friday 15th-Sunday 17th: Swim Wales Regional Short Course Championships – West, Haverfordwest Leisure Centre

Saturday 16th: Welsh National Rally Championship – Wyedean Forest Rally, Chepstow

Friday 29th: MMA, Vale Sports Arena

Saturday 30th: WCB Boxing, Vale Sports Arena

Saturday 30th-Sunday, December 1st: Swim Wales Masters Short Course Championships, Llandudno Swimming Centre

Saturday 30th-Sunday, December 1st: Welsh Senior Championships 2024, Haverfordwest

DECEMBER

Thursday 19th: Horse Racing – Christmas Jumper Raceday, Ffos Las Racecourse

Friday 27th: Horse Racing – Coral Welsh Grand National, Chepstow Racecourse

(all fixtures and timings may be subject to alteration, postponement, or cancellation; confirm with relevant sporting governing bodies)

THIRD SECTOR WALES CHARITY EVENTS CALENDAR 2024

SOUTH WALES EVENTS CALENDAR 2024

WALES EVENTS

EWEGOTTALOVE HOME